1
О компании Наши объекты Поставщикам Акции Статьи и Видео
DHSTROY ALLIANCE
График работы:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Сб-Вс: Выходной
Город Киев
(050) 352-77-11
(067) 513-61-81
Отгрузка стройматериалов
по Украине от 2000 грн

Крепежи к профилям

 

Вернуться назад

Наименование Применение Единица измерения Опт Мелкий опт

Крестообразный кронштейн (краб)

Для соединения CD профилей между собой при одноуровневом потолке.

шт.

4.85

5.60

П-образный кронштейн 125  Эконом, 0.65 мм

Для крепления CD профиля к стене. Длина в не согнутом виде - 28 см, в согнутом - 11 см.

шт.

1.83

2.12

П-образный кронштейн 125  Супер 0.80 мм

П-образный кронштейн 125 мм Супер (шт.) для крепления профиля к стене и потолку, качество

шт.

2.68

3.09

П-образный кронштейн 250 (п-образка удлиненная), 0.6 мм

 

Для крепления CD профиля к стене. Наша п-образка в не согнутом виде: ее длина 56 см .

В согнутом длина одной стороны ушка  ( ушка 25 см )

шт.

4.11

4.74

Потолочное крепление

Для связи CD профилей между собой при двухуровневом потолке.

шт.

2.00

2.31

Быстроподвес поворотный

Для крепления CD профиля к потолку.

шт.

3.61

4.17

CD-соединитель (Соед продольный для CD)

Для наращивания CD профиля.

шт.

1.72

1.98

Боковое угловое соединение

Угловой соединитель (90 градусов) для CD профиля.

шт.

2.43

2.81

Пружина двойная (бабочка)

Для соединения проволоки.

шт.

2.28

2.63

Проволока 250 мм (петля , крюк)

Для набора высоты.

шт.

1.16

1.34

Проволока 500 мм (петля , крюк)

Для набора высоты.

шт.

3.26

3.77

Проволока 1000мм (петля , крюк)

Для набора высоты.

шт.

4.63

5.34

Проволока 1500мм (петля , крюк)

Для набора высоты. шт. 4.62 5.33

Крепежи к профилям – это обобщающее название для большого разнообразия всевозможных крепежных деталей. Строительство и ремонтные работы, такие как монтаж, установка перегородок и внутренних стен, крепление каркасов, штукатурные работы, не обойдутся без применения вспомогательных строительных материалов. Выбирая крепежи к профилям, уделяйте внимание ряду важнейших факторов. Первый фактор – элементы должны быть изготовлены из качественного сырья. Второй – соответствовать своему назначению. Третий – должны учитываться особенности конструкций, которые необходимо скрепить. Внимание к этим аспектам будет залогом качественного ремонта. Крепеж для профиля - это специальные комплектующие, позволяющие проводить крепеж профилей из алюминия или оцинкованной стали. Сюда входят подвесы с зажимом и тягой, прямые подвесы, двухуровневые подвесы для ПП, подвесы для ПП, крабы, соединители профилей, двухуровневые соединители профилей. Крепеж для профиля - это та незаменимая составляющая, без которой невозможно проведение грамотного крепежа профилей.


В даний час існує безліч варіантів того, як зробити ремонт або оздоблення приміщення швидко, якісно і надійно. Стрімкий розвиток сучасних технологій, винахід інноваційних матеріалів і методик дозволяє не тільки виконувати роботи будь-якого рівня складності максимально оперативно, а й економити при цьому грошові кошти. Одним із дуже поширених і затребуваних матеріалів, що доступний для широкого кола споживачів, є гіпсокартон. В інтернет-магазині можна купити все необхідне для ремонту за розумними цінами, так як існує велика потреба в цьому матеріалі, чим і пояснюється його поширеність.

Гіпсокартон - це універсальний матеріал, який застосовується при створенні підвісних стель, арок, полиць, ніш, карнизів, сферичних поверхонь, зведенні міжкімнатних перегородок, вирівнюванні стін і стель, а також при теплоізоляції і звукоізоляції приміщень. Для цих цілей використовується гіпсокартон різної товщини, щоб його застосування було доцільним і раціональним. Розрізняють такі типи гіпсокартону:

 • стіновий;

 • стельовий;

 • гнучкий.

Для вирішення різних будівельних завдань вживається гіпсокартон стіновий, який має товщину 12,5 мм. За його допомогою проводиться вирівнювання стін і стель, створюються міжкімнатні перегородки, також він використовується при створенні тепло- і звукоізоляційних конструкцій. Іноді стіновий гіпсокартон застосовується для створення підвісних стель, але так як він має велику товщину, конструкція може бути занадто важкою. Тому для цих цілей найбільш підходящим є стельовий гіпсокартон з товщиною 9,5 мм. Підвісні стелі з такого матеріалу відрізняються розумною вартістю робіт, приємним зовнішнім виглядом і тривалим періодом експлуатації. Арочний гіпсокартон при товщині 6,5 мм, добре піддається згинанню, розрізанню, пропилці, просвердлюванню, тому є незамінним при створенні декоративних елементів і конструкцій зігнутої форми.

Для створення того чи іншого елемента доцільно використовувати найбільш підходящий гіпсокартон, оскільки існує широкий вибір даної продукції високої якості за розумними цінами!

Гіпсокартон – це універсальний будівельно-оздоблювальний матеріал, який завдяки своїм високим експлуатаційним і технічним характеристикам, отримав широке поширення на ринку. На сьогоднішній день він є номером один в сфері ремонтно-будівельних робіт! Широку популярність він отримав завдяки тому, що має невисоку вартість і доступний для великого кола споживачів – на гіпсокартон ціни дозволяю купити його в столиці на неймовірно вигідних умовах.

Матеріал являє собою листи прямокутної форми, що складаються з картону і гіпсу. В основі листа лежить сердечник, виготовлений з гіпсового тіста і модифікуючих добавок, що надають матеріалу міцність і необхідну щільність. Сердечник облицьовується надійним будівельним картоном, який виконує роль армуючого каркаса, а також забезпечує листу абсолютну рівність і гладкість. Гіпсокартон відрізняється тим, що він здатний впливати на мікроклімат в приміщенні шляхом абсорбції вологи у разі сильної вологості повітря і десорбція її з гіпсокартону при надмірній сухості повітря. Крім того, за показником теплопровідності гіпсокартон близький до деревини, і його установка в житлових приміщеннях дозволяє створити відчуття затишку і комфорту.

За допомогою гіпсокартону можна з легкістю створювати вигнуті конструкції. Для цього необхідно зволожити гіпсокартонний лист, надати йому необхідну форму і залишити до висихання. Готові вигнуті гіпсокартонні конструкції мають такі ж властивості, як і звичайний гіпсокартон. Даний оздоблювальний матеріал використовується для вирівнювання стін чи стель і подальшого їх фарбування рельєфними фарбами, штукатурками, обклеювання флізеліновими, тканинними і паперовими шпалерами, склошпалерами, облицюванням керамічною плиткою. На стіни та стелі, обшиті гіпсокартоном, можуть кріпитися різні предмети, але в такому випадку варто стежити за їх вагою, і при необхідності додатково посилювати конструкції. Багато будівельників цінують гіпсокартон не тільки за чудові технічні та експлуатаційні характеристики, але і за високу швидкість і легкість монтажу. Завдяки цьому можна значно прискорити темп робіт, що особливо важливо при необхідності здавати готові об'єкти в експлуатацію в точно визначені терміни.

Великій популярності цього матеріалу сприяє те, що на гіпсокартон ціни досить прийнятні і доступні. Використання міцного і надійного матеріалу, яким є гіпсокартон, дозволяє втілювати в реальність оригінальні дизайнерські ідеї, доцільно використовувати простір в приміщенні і створювати неповторні елементи декору при найменших витратах коштів і часу.

В последние годы продажа строительных материалов приобретает все большую популярность. Рынок стройматериалов предлагает огромный выбор вариантов. Одним из самых актуальных направлений в работе различных строительных магазинов является продажа гипсокартона. Вы легко можете убедиться, насколько огромен сейчас выбор этого товара. Такое изобилие даже может сбивать с толку. Сейчас купить гипсокартон в Киеве оптом не составляет никакого труда. Но все же если вы планируете делать ремонт и хотите использовать для строительных или отделочных работ гипсокартон, определитесь с некоторыми моментами.

Как и любой строительный материал, гипсокартон имеет свои особенности. Стоит учесть, что есть разные виды гипсокартона и во многом ваш выбор будет определяться тем, где вы хотите его использовать. Например, есть разница, для чего вы выбираете стройматериал. Есть гипсокартон, который больше подходит для стен, а есть, который лучше подойдет для потолка. Толщина гипсокартонных листов – от 9,5 до 18 мм. Гипсокартон, который применяется для работы со стенами, как правило, имеет толщину от 12 мм. Этой толщины для данного вида гипсокартона будет вполне достаточно. Стоит учитывать, что на стену могут осуществляться дополнительные нагрузки. Например, вы захотите повесить картину или полочку. Нужно в таком случае убедиться, что стена из гипсокартона это выдержит. Обязательно учитывайте, что чем больше планируется делать на стену нагрузку, тем толще нужно брать гипсокартон. Среди всех видов гипсокартона стеновой является самым популярным. Он используются для монтажа внутренних стен, перегородок, ниш. Потолки логично делать из более тонкого материала. Гипсокартонные листы для потолка обычно бывают толщиной от 9,5 мм.

Используя гипсокартон для строительных и монтажных работ, помните, что это материал достаточно хрупкий. Если на гипсокартонный лист произвести слишком сильный удар, то он может деформироваться. Во избежание повреждения стены из гипсокартона используйте дополнительные крепления, если хотите повесить на нее тяжелые предметы. По этой же причине с гипсокартонными листами следует проявлять осторожность при перевозке и погрузочно-разгрузочных работах.

Замечательным свойством гипсокартона является то, что он хорошо гнется. Благодаря этому он отлично подходит для конструирования сложных декоративных элементов. С его помощью можно создавать сложные фигуры, арки, воплощать в жизнь самые смелые фантазии.

Таким образом, перед тем, как купить гипсокартон в Киеве оптом, проведите необходимые измерения, определитесь, какой материал вам нужен для работы, поскольку выбор действительно большой. Правильно определившись с материалов, вы получите отличный результат.

Зробити ремонт у квартирі швидко і якісно можна тільки у випадку використання надійних будівельних матеріалів. Одним з таких є гіпсокартон – універсальний будівельно-оздоблювальний матеріал, за допомогою якого можна втілити в реальність будь-які фантазії, оформити квартиру в оригінальному стилі і максимально доцільно використовувати простір, що особливо актуально для невеликих приміщень. В даний час без гіпсокартону неможливо уявити собі роботи з будівництва чи обробки. Він використовується для зведення міжкімнатних перегородок, вирівнювання стін, спорудження декоративних, теплоізоляційних і звукоізоляційних конструкцій, підвісних стель, укладання підлог. Для ремонту або будівництва можна купить гіпсокартон за найдоступнішими і демократичними цінами!

Хороші технічні характеристики гіпсокартонних виробів пояснюються їх будовою. Найчастіше вони випускаються у вигляді листів, основою яких є гіпсовий сердечник, обклеєний спеціальним будівельним картоном. Для створення сердечників використовується тільки високоякісний природний гіпсовий матеріал, що не містить кислот, лугів, агресивних хімічних та радіоактивних речовин. Для досягнення необхідної щільності і міцності гіпсового сердечника до його складу додаються певні компоненти. Не менш важливим є картон, яким обклеєний сердечник. Він надає абсолютну рівність і гладкість поверхні, і виконує роль армуючого каркаса, до якого можуть кріпитися різні предмети. З'єднання цих двох найважливіших складових гіпсокартонного листа забезпечується за допомогою надійних клейових компонентів. Використання ефективних і якісних матеріалів при створенні гіпсокартонних листів дозволяє створити вироби з чудовими фізичними, технічними та експлуатаційними параметрами. При використанні в оздоблювальних роботах, він легко піддається різанню і пропилці, зберігаючи ідеально рівну кромку, в ньому можна пропилювати і просвердлювати отвори різного розміру і форми. Таким чином, за допомогою гіпсокартону можна втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею і створити неповторне і оригінальне оформлення приміщення.

При цьому не варто забувати, що купить гіпсокартон дуже легко і просто! Крім того, купуючи гіпсокартон для будівельно-оздоблювальних робіт будь-якого рівня складності, клієнт з легкістю може придбати всі необхідні комплектуючі – грунтовки, шурупи, армуючі стрічки і шпаклювальні суміші.

 На современном рынке строительных материалов существует огромное количество разнообразной продукции, предназначенной для строительства, отделки или ремонта помещений. Одним из наиболее популярных и востребованных материалов является гипсокартон, так как он характеризуется высокими техническими и эксплуатационными свойствами. Кроме этого, цена на гипсокартон способна приятно удивить и порадовать покупателей!

Гипсокартон изготавливается из природных компонентов – гипса и картона. Из гипса производится прочный сердечник, являющийся основой всего листа. Для того, чтобы он был крепким и прочным, а также при необходимости придать ему некие свойства, в состав гипсового теста добавляют модифицирующие компоненты и минеральные волокна. Все зависит от того, какой тип гипсокартона производится. Для влагостойкого гипсокартона используют вещества, снижающие поглощение влаги структурой гипса, а для огнестойкого материала применяют минеральные волокна, способные снизить горючесть и воспламеняемость этого строительно-отделочного материала. Гипсовый сердечник оклеивается прочным строительным картоном, который крепиться к нему с помощью специальных клеевых веществ. Картон играет роль армирующего каркаса, а также придает гипсокартонным листам абсолютную ровность и гладкость. Особенно это ценно в отделочный работах, поскольку стены и потолки после облицовки гипсокартоном полностью готовы к последующей обработке.

Строители-профессионалы высоко ценят гипсокартон, так как с его помощью можно быстро и качественно решать проблемы любого уровня сложности. Гипсокартон имеет небольшой удельный вес, что позволяет устанавливать громоздкие на вид конструкции на легкие перекрытия. С этим материалом легко и удобно работать, это дает возможность производить работы в максимально сжатые сроки, что особенно важно при необходимости сдавать готовые объекты в эксплуатацию в максимально короткие сроки. Цена на гипсокартон всегда приемлема и вполне демократична, что способствует еще большей популярности и распространению данного строительно-отделочного материала.

 Ни для кого не секрет, что любой ремонт, строительство или отделка помещений может быть качественным и долговечным только в том случае, если используются эффективные и надежные материалы. Помимо этого, ценится также профессионализм и мастерство строителей, ведь от них многое зависит! Одним из наиболее распространенных и популярных строительно-отделочных материалов является гипсокартон – современный универсальный материал, с помощью которого можно решать задачи любого уровня сложности. Многие производители предлагают данную продукцию на выгодных условиях, так, цена на гипсокартон кнауф вполне приемлема и доступна для широкого круга потребителей.

В зависимости от того, для каких целей будет использоваться гипсокартон, употребляется тот или иной его тип. Наиболее распространенными являются обычный, влагостойкий, огнестойкий, фасадный, усиленный, гибкий гипсокартон. Каждый из этих видов отличается особыми свойствами и, при соблюдении всех условий использования, гарантирует высокое качество и длительный период эксплуатации.

 • Обычный гипсокартон ГКЛ зачастую используется для внутренней отделки помещений, в которых преобладает нормальная влажность и температура;

 • Влагостойкий гипсокартон ГКЛВ отличается пониженным водопоглощением (менее 10%). Также он имеет повышенное сопротивление проникновению влаги. Характерной особенностью ГКЛВ является то, что картонная облицовка данных листов поддается специальной обработке, которая призвана снизить развитие плесени и грибка.

 • Огнестойкие листы ГКЛО – строительно-отделочный материал, обладающий высокой сопротивляемостью воздействию открытого пламени. Это объясняется использование минеральных волокон на этапе производства гипсового сердечника. Данный материал широко используется в производственных помещениях, электрических щитках, вентиляционных шахтах.

 • Влагостойкий гипсокартон с повышенной сопротивляемостью воздействию открытого огня ГКЛВО – это материал, который одновременно обладает свойствами ГКЛВ и ГКЛО.

 • Фасадный гипсокартон – это материал, в котором на лицевой стороне гипсокартонного листа имеется особый влагоустойчивый картона. На картон наносится специальная пропитка, препятствующая проникновению влаги в сердечник. Данный тип строительно-отделочного материала употребляется в наружных стенах каркасного типа в качестве защитного слоя, выполняющего функции защиты от атмосферных воздействий, уменьшения напрасных теплопотерь и защиты волокон утеплителя от выдувания.

Гипсокартон – это материал, который имеет множество применений, он универсален и широко распространен в современном строительстве. Он отличается невысокой стоимостью - цена на гипсокартон кнауф весьма демократична и приемлема для большого числа потребителей. Использование гипсокартона при строительстве и отделке помещений позволяет в кратчайшие сроки решать задачи любого уровня сложности при наименьших затратах сил и времени.

Будівництво, ремонт чи оздоблення будь-якого приміщення - дуже важливий і відповідальний момент. Аби досягти хороших результатів, рекомендується використовувати лище якісні та надійні матеріали, адже в такому випадку готові конструкції матимуть тривалий період експлуатації. Одним з них є гіпсокартон - універсальний матеріал, що має незначну вагу, легкий в монтажі, відрізняється широким розповсюдженням і прийнятною вартістю. Ціна на гіпсокартон цілком демократична і доступна для багатьох споживачів.

Будівельники високо цінують даний матеріал, оскільки він має дуже багато варіантів використання - вирівнювання стін та стелі, побудова арок, підвісних стель, полиць, ніш, зведення перегородок між кімнатами, теплоізоляційних та звукопоглинаючих конструкцій. Підходить він також для оздоблювальних робіт всередині приміщення, так як має незначну вагу і дуже легкий в монтажу. Створення звукопоглинаючих і теплоізоляційних конструкцій з використанням гіпсокартону стає більш вигідним та доречним. Якщо простір між листами гіпсокартону заповнюється мінеральною ватою або іншим утеплювачем, а шви надійно герметизуються, можна значно знизити втрати тепла і тим самим підвищити продуктивність системи опалення. Також це дозволяє значно підвищити звукоізоляцію приміщення, що особливо актуально у багатоквартирних будинках. Варто відмітити, що гіпсокартон впливає на мікроклімат в приміщенні. Завдяки високій абсорбційній здатності гісп поглинає надлишкову вологу із повітря та утримує її в своїй структцрі, а при сухості повітря, десрбує її. Окрім цього, маючи теплопровідність, близьку до теплопровідності деревини, гіпсокартон сприяє створенню комфорту в будинку. Зважаючи на те, яка демократична ціна на гіпсокартон існує на сучасному будівельному ринку, можна впевнено говорити, що використання даного матеріалу є економічно вигідним та доцільним. Низька вага гіпсокартону дозволяє встановлювати громіздкі на вигляд конструкції на легкі перекриття. Вони не спричиняють тиску на загальну конструкцію та фундамент будівлі, а це особливо важливо при роботах в багатоквартирних будинках.

Гіпсокартон – це дуже ефективний та вигідний матеріал, з допомогою якого можна швидко та якісно вирішувати найрізноманітніші питання, пов’язані з будівництвом чи оздобленням приміщень. Використовуючи гіпсокартон, можна значно скоротити грошові витрати на придбання матеріалів, та зекономити час, адже гіпсокартон встановлюється наздичайно швидко. Після установки гіпсокартону на стіни чи інші поверхні, вони повністю готові до подальшої обробки – оклейки шпалерами, пофарбування рельєфними фарбами, облицювання керамічною плиткою.

На сьогодні будівельний ринок переповнений різноманітною продукцією для вирішення завдань по ремонту, оздовленні чи побудови приміщень. Всі товари різняться за властивостями і цінами, тому при необхідності підібрати оптимальний варіант, рекомендується ретельно вивчити асортимент і з усією відповідальністю підійти до покупки. Адже від будматеріалів залежить ефективність та тривалість експлуатації готових конструкцій. Одним із найпопулярніших матеріалів є гіпсокартон - листовий матеріал, що широко застосовується при вирівнюванні стін та стель, зведенні міжкімнатних перегородок, створенні декоративних, теплоізоляційних і звукопоглинаючих конструкцій. Ціна на гіпсокартон цілком прийнятна, що робить його доступним для великої кількості споживачів.

Популярність і поширеність гіпсокартону пояснюється перевагами та позитивними характеристиками, які має даний матеріал:

 • екологічність - у складі даного будівельно-оздоблювального матеріалу міститься 93% гіпсу, 6% картону та 1% крохмалю і води. Ці компоненти повністю природні і тому не спричиняють негативного впливу на навколишнє середовище;

 • натуральність - гіпсокартон складається з гіпсу та картону, що повністю виключає наявність хімічно агресивних, шкідливих, токсичних чи радіоактивних речовин;

 • з цих же причин матеріал не має негативного впливу на організм людини;

 • за листами гіпсокартону можна прокладати комунікації (електричні і слабкострумові кабелі, сантехнічні та каналізаційні труби, системи вентиляції) без порушення цілості цегляних і бетонних стін;

 • гіпсокартонний лист є ідеальною основою при створенні гладких і рівних поверхонь;

 • існує можливість знизити втрати тепла і підвищити шумоізоляцію приміщення, якщо при установці гіпсокартонних листів, простір між ними закласти мінеральною ватою чи іншим утеплювачем, а всі шви надійно герметизувати;

 • теплопровідність гіпсокартону схожа на теплопровідність деревини, що дає можливість створити у приміщенні відчуття комфорту і домашнього затишку;

 • абсорбційні властивості гіпсу дозволяють вбирати надлишкову вологу з повітря і віддавати назад при сухості повітря.

Звичайно, гіпсокартон мая деякі недоліки, але в порівнянні з перевагами, вони несуттєві. Основним недоліком є його крихкість, тому необхідно суворо дотримуватись правил транспортування і установки гіпсокартону, стежити, аби він не піддавався ударам і значних фізичним навантаженням. До гіпсокартонних виробів можуть кріпитися предмети, часом значної ваги, але потрібно зважати на те, аби ця вага не була критичною інакше конструкції швидко деформуються і вийдуть із ладу. Якщо заздалегідь відомо, що потрібно буде закріплювати предмети, гіпсокартонні конструкції попередньо посилюються.

Ціна на гіпсокартон завжди є приємною та демократичною, що робить його наздвичайно популярним і сприяє широкому його використанню! До того ж, придбати гіпсокартон, як і все необхідне для ремонту, можна в інтернет-магазині на неймовірно вигідних умовах.


© 2008-2017. Группа компаний DHstroy Alliance
Карта сайта
Гарантия
Кредитная программа
Телефоны:
(050) 352-77-11
(067) 513-61-81
Email: mail@dhstroy.com.ua
Обнаружили ошибку на сайте? Напишите об этом нам на e-mail.
И мы обязательно исправим это.
Условия использования сайта
Наверх Наверх