1
О компании Наши объекты Поставщикам Акции Статьи и Видео
DHSTROY ALLIANCE
График работы:
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
Сб-Вс: Выходной
Город Киев
(050) 352-77-11
(067) 513-61-81
Отгрузка стройматериалов
по Украине от 2000 грн

 

СИЛОСНІ ТЕХНОЛОГІЇ SILTEK

Не так давно поняття «ремонт» і «будівельні роботи» асоціювалися з простими цементно-піщаними сумішами, замішаними вручну на будівельному майданчику, та виконанням усіх операцій із застосуванням ручної праці.

Проте з часом, швидкі темпи будівництва значно підвищили вимоги до якості і швидкості виконання будівельних робіт. При цьому істотно скоротилося використання в обробці простих, не модифікованих сумішей та зріс відсоток споживання сумішей з поліпшеними рецептурами. Прерогативою для споживачів при виборі оздоблювальних матеріалів також на сьогодні є якість, надійність і зручність у використанні.

Завод «Термінал-М», що входить до Промислово-будівельної групи «Ковальська», вперше в Україні запропонував професійним будівельникам комплексну технологію механізації оздоблювальних робіт, а також розробив і почав випуск спеціалізованих сумішей торговельної марки Siltek для машинного нанесення з використанням силосних контейнерів. 
 
Про силосні технології


Ідея механізації далеко не нова - на Заході силосні технології застосовуються вже понад 30 років. Але для України - впровадження таких методів у будівництво стало революцією.

Порівняно з традиційною мішкотарою силоси забезпечують цілий ряд переваг: відсутність витрат на розвантаження; зберігання та міжповерхове переміщення сухої суміші на будівельному об'єкті; абсолютна захищеність матеріалів від атмосферних опадів та несанкціонованого використання; відсутність втрат в процесі виробництва робіт; можливість повернення надлишків матеріалу постачальнику або їх транспортування на інший об'єкт; відсутність необхідності застосування праці додаткових людських ресурсів і витрат на утилізацію упаковки. 
 
Про силосні технології

На фото - процесс завантаження силоса на силосовоз

Силосний контейнер Siltek являє собою металевий резервуар, об’ємом 22 м. куб., який заповнюється сухою сумішшю безпосередньо на заводі, що повністю виключає ймовірність придбання контрафактної продукції, і доставляється на об'єкт спеціальним автомобілем, оснащеним гідравлічним підйомником. Силос займає лише 6 м. кв.площі і може бути встановлений в будь-якій точці будівельного майданчику.

Суха суміш з силосу подається в штукатурну станцію за допомогою пневмотранспортної системи, оснащеної блоком автоматичного управління, тому експлуатація обладнання не викликає ніяких труднощів. Дальність і висота подачі залежать від потужності компресора, а також властивостей суміші, що застосовується, і зазвичай коливаються в діапазоні 80-140м. – дальність та 30-60м. – висота.

Ефективність роботи силосних технологій додатково можна оцінити у їхньому взаємозв'язку з іншими компонентами системи. Наприклад, приєднання до силосу змішувача безперервної дії дозволяє готувати високоякісні будівельні розчини на основі гіпсу, цементу і полімерів. Це не лише сприяє підвищенню ступеню однорідності матеріалу, а й запобігає його втратам. 

Так, розчини для кладки або заливання підлог, утворені в змішувачі, можна подавати та наносити на оброблювану поверхню в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою пневмотранспортної системи без використання ліфту, крану або додаткових робочих рук.
 
Про силосні технології


На фото - силос з під`єднаними - транспортуючою системою та штукатурною станцією

 

ТРАНСПОРТУЮЧА СИСТЕМА MB-140T PNEUMATIC
Транспортуюча система MB-140T PNEUMATICВикористання: транспортування сухих сумішей від силосів без тиску.

Технічні характеристики:

Довжина - 1200 мм. 
Висота - 620 мм.
Ширина - 560 мм.
Вага - 187 кг.
ШТУКАТУРНА МАШИНА M5 EVOLUTION POWERFUL
Штукатурна машина M5 EVOLUTION POWERFULВикористання: внутрішня і зовнішня штукатурка.

Технічні характеристики:

Продуктивність подачі - приблизно. 5-30 l/min (норма приблизно 25 l/min)
Дальність подачі - приблизно 30 м.
Розміри
Довжина - 1050 мм.
Ширина - 720 мм.
Висота - 1530 мм.
Загальна вага - 257 кг.
 
Про силосні технології


На фото - силос зі змішувачем

 

ЗМІШУВАЧ M-40 POLYMIX
Змішувач M-40 PolyMixВикористання: для змішування сухих сумішей, будівельних розчинів і штукатурок, що подаються від силосів.

Технічні характеристики:

Продуктивність змішування - приблизно 40 л/мін

Довжина - 2050 мм.

Ширина - 400 мм.

Висота - 460 мм.

Вага - 150 кг.
 
Змішувач M-40 PolyMixЗмішувач M-40 PolyMix


Для влаштування наливних підлог різного призначення, у тому числі і промислових, механізовані технології особливо зручні у використанні. 
Наливні підлоги торговельної марки «Siltek», призначені для механізованого нанесення, володіють всіма необхідними властивостями: пластичністю, підвищеною рухливістю, розширеними кордонами термінів схоплювання

Розчини для укладання, штукатурки або стяжки для підлоги торговельної марки Siltek – основні будівельні продукти, що застосовуються у будівництві з використанням силосів. 
 
Про силосні технології

На фото - змішувач Polymix в дії

Якість нанесення оздоблювальних сумішей безпосередньо залежить від адгезійних властивостей застосовуваного розчину. Цим вимогам відповідають суміші торговельної марки «Siltek», спеціально розроблені ПСГ «Ковальська» для машинного нанесення. Крім того, вони володіють підвищеною рухливістю і пластичністю, швидко твердіють та відповідають параметрам, необхідним для ефективної роботи силосів. 

Застосування матеріалів Siltek для силосів, виготовлених в заводських умовах з точним дозуванням компонентів і спеціальними добавками, дозволяє покращити якість виконання будівельних робіт за помітного зниження трудових та матеріальних витрат. 
Крім того, головною і незаперечною перевагою нових силосних технологій стало збільшення швидкості оздоблювальних робіт в 5-6 разів і суттєве скорочення термінів здачі будівельних об'єктів.
 

 


© 2008-2018. Группа компаний DHstroy Alliance
Карта сайта
Гарантия
Кредитная программа
Телефоны:
(050) 352-77-11
(067) 513-61-81
Email: mail@dhstroy.com.ua
Обнаружили ошибку на сайте? Напишите об этом нам на e-mail.
И мы обязательно исправим это.
Условия использования сайта
Наверх Наверх